| DavidIron a întrebat:

Salut TPU, ieri mi-am ras parul pubian si azi dimineață am văzut la baza penisului meu o bubita de vreo 3mm. S-a inrosit si nu stiu ce e.
Nu am mai avut probleme cu penisul sau bubită de genul, e prima data cand imi apare.
Poate fi de la parul pubian care l-am lăsat de 1 cm?

30 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu va inteleg -dragi copii si adolescenti, baieti- de ce vreti voi sa va epilati in zona intima? Sunt barbat in toata firea si pot sa va spun-din experienta- ca o femeie adevarata nu ar aprecia vreodata un barbat complet ras in zona aceea. Ar avea impresia ca face sex cu un copil. Sa fim seriosi. Ideile astea va vin dupa ce va uitati la filmele porno. Sigur, sigur. Folositi masina de ras, dar nu crema depilatoare sau lama. Nu sunteti femei. Unii dintre voi sunteti baietei. E adevarat. Si veti ramane asa.
Si eu am folosit masina de ras si l-am lasat scurt din respect pentru partenera mea, dar nu piele de bebelus. La mare am facut plaja fara slip si la fel-scurt. De ce va efeminati? Nu inteleg. Am o varsta si nu inteleg aceasta apetenta a adolescentilor.

| DavidIron explică (pentru ywar):

Îmi era cam lung parul pubian si de aia l am tăiat

| Anonimboy111 a răspuns (pentru ywar):

Tu vrei sa spui ca in toata voata tu nu te ai epilat macar vreodata? Adica cand aveai 17-18-19 etc ani iti lasa-i flocii sa atarne ca la boșorogi? Asa nu vrei avea niciodata o prietena care sa fie cu tine impreun. Hai pe bune acum la subrat puți de mori daca nu ti l iei

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Dacă am vrut sa il tund l-am tuns, facă el ce a face. Eu nu am pus intrebarea asta ca să agat fete pe TPU, am pus-o in scop informativ.
Nu e adv frate?
Dă-mi insta ul tău bro happy

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Adevarat, dar n am zis ca ai pus intrebarea ca sa agati fete dar nici chiar asa, daca iti lasi liene la subrat si la penis si pe tot corpu asta inseamna ca te vor toate fetele? Nu. Da mi insta ul tau in pv daca vrei

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Sau prin felicitari daca nu merge prim mesaje

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Davidsilaghi6 e Instagram ul meu

| Anonimboy111 a răspuns:

Salut frate. Nu are nicio treaba de la par. Eu prima data cand m-am ras la penis aveam parul de vreo 8 cm c am asa ca m-am ras la 12 ani prima data laughing si nu mi-a iesit bubite dinalea. Dar si mie imi mai ies cateodata sunt fiindca te ai iritat ori ai dat prea mult cu lama in accea zona ori nu te ai dat cu ceva inainte sa te razi(gen inainte sa te razi trebuie sa te dai cu dpuma de ras, sapun sau gel de dus ca sa nu te mai iriti si s anul te mai manance zona) acum depunde unde ti a iesit daca ti a iesit unde te ai ras e din cauza asta

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Si eu am 2 bubite albe pe penis c am pe la mojlocul penisului. Ori ai asa ca mine (nici eu nu stiu de la ce sunt) ori ai pe coroana penisului papule perlate cum am si eu

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Eu am par si. Pe penis, de la baza in sus cam vreo 2 cm. Eu Mam ras cu aparatul de ras

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Si eu am la fel par pe penis cu cativa cm in sus stai linistit cred ca te ai iritat. Pe unde ti a iesit acele bubite? Zona mai exacta

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Dar nu ai de ce sa te temi stai linitit fra cred ca te ai iritat

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Am doar o bubiță la baza penisului intre firele de păr. Poate cum Mam ras acolo cu aparatul de ras, parul acela a rămas scurt si înțepat, mie mi se scoala penisul prin somn noaptea când dorm, si dimineața ma trezesc cu el sculat.

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Cum imi era penisul sculat prin somn, stătea in sus. Poate sa intepat de la parul pubian ras

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Da cred ca e de la cum te ai ras la penis. Si mie mi se scoala si noaptea dar si dimineata si nu stiu de sa ii fac ca imi sta sculat vreo 15-20 de minute

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Sau asa dar cred ca e de la cum te ai ras si noaptea cand ti s-a sculat te ai iritat

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

La fel si mie. Câți ani ai?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

14 la anul fac 15 in vara. Tu cati ani ai?

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

17,fac 18 in mai

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Multi inainte

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Ms

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Daca mai e ceva si ai probleme din astea ma poti intreba ca poate stiu, ca sunt destul de informat?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Fara semnele de intrebare

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Bine frate

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Si pentru depilare mai usoara sa nu te mai iriti si sa nu te mai manance eu zic ca e mult mai bine sa te faci cu crema depilatoare. Eu cu dinaia ma fac si creste si mai greu parul o la cam 5 minute(scrie pe ea cat sa o lasi dar asata cu care ma fac eu scrie sa onlas 5 min) iar apoi ma sterg si fac un duș daca mai ramane par ma dau, iar dar slabe sanse sa ramana daca te ai dat odata cu ea nu mai trebuie sa te mai dai, iar ca se duce parul. Mie imi creste in maxim 2 saptamani si ma fac pe burta piept subrat si penis. Sper ca ti am fost de folos frate si sa iti treaca bubita aia de ti a iesit

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Mai am o intrebare daca vrei imi poti sa instagramul tau in pv daca vrei

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Am o intrebare nu te supara. Cati cm are al tau? Daca vrei sa imi raspunzi

| Anonimboy111 a răspuns (pentru DavidIron):

Scz frate daca te am deranjat cu ceva gen cu vreo intrebare pe care ti am pus o

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Penisul meu are 17 cm happy

| DavidIron explică (pentru Anonimboy111):

Nu m-ai supărat cu nimic frate happy