| anonim_4396 a întrebat:

Ieri nu am stat pe telefon iar azi am văzut că o fată mi-a zis heyy ce faci ești bine? După am vorbit cu ea.La sfârșit i-am zis Că vorbim mai târziu și că o pup.Și mi-a zis Ok.Ai grijă de tine.Ce ar însemna asta? Însemnă că va fi ceva?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil din moment ce te a abordat

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa mentii relatia. Incearca sa o convingi sa va intalniti. Doar asa vei reusi sa afli daca intr-adevar intre voi se poate infiripa ceva ceva. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Da, o speranta ca te accepta intr-o relatie viitoare.

| Andreeush a răspuns:

Posibil să te placă și vrea să te cunoască mai bine.

| Venom23 a răspuns (pentru Andreeush):

Și ce ar fi mai bine.Să-i spun că vreau să știu mai multe despre ea? Vreau un sfat

| Andreeush a răspuns (pentru Venom23):

Ai putea să continui să vorbești cu ea dacă îți place.

| Goete a răspuns:

Ce telefon ai, e comod sa stai pe el? Ca eu normal stau pe scaun, sau pe pat

| DanyDav a răspuns:

Pari interesant pentru ea, poate ar vrea sa te cunoasca mai bine.

| Venom23 a răspuns (pentru DanyDav):

Poate ar trebui să o cunosc mai bine