| Hellboy96 a întrebat:

Ieri o colega mi-a zis ca ii place unei alte colege de mine, ea a auzit asta si a reactionat urat. Urat in sensul ca i-a dat cateva palme dar asa "in joaca", sper ca ati inteles.
Intrebarea mea ar fi: credeti ca ii place de mine?
Voi cum ati reactiona daca un coleg / o colega i-ar spune fetei / baiatului de care va place ca va place ca va place de el/ea, cum ati reactiona?

2 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Fi un pic mai clar/a te rog, ca m-ai pierdut. Ce as face daca un coleg ar marturisi ce simt eu persoanei vizate? Ce copilarii! De parca relatiile pe asta se bazeaza, pe zvonuri! invatati mai intai sa comunicati intre voi, sa va cunoasteti ca prieteni, lasati povestile de dragste, ca de placut o va placa alte persoane o viata intreaga!

| gothicbat a răspuns:

Lasă plăcutul la vârsta ta și treci la teme.