| RobertGheorghe a întrebat:

Salut TpU! Daca fosta mea iubita, cu care sunt coleg de clasa in continuare, imi da palme la fund si uneori chiar imi cere sa o las sa imi dea palme la fund, ma tachineaza, imi da palme, mai mult in joaca, imi spune ca sunt urat tot in gluma etc. Intrebarea mea este: inca ma iubeste si vrea sa fim impreuna? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Astea nu-s semne de iubire, dimpotriva, sunt de razbunare, de pedeapsa de joaac prosteasca.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Asta crezi ca ca înseamnă să iubești cu adevărat? Pe bune?

Aia vrea altceva nu de la tine nu asta înseamnă să iubești cu adevărat.