| anonim1512 a întrebat:

Cum stiu daca colegul meu ma place si eu il plac pe el
1. imi da in aproape in fiecare zi pumni si palme (in joaca zice el) in joaca de negreste laughing
2. imi zambeste mereu, de multe ori ii zambesc eu si el imi raspunde la zambent cu un alt zambet
3.in majoriatea timpului de la scoala sta mereu cu mine
4. o colega l-a intrebat daca ma place cu mine de fata si a rosit
5. ieri a zis ca ii place poza mea de profil de la Facebook, dar nu a dai like la ea
6. un coleg i-a zis ce ai ma cu fata de o bati mereu si el a zis ne jucam si dupa aia nu e treaba ta (ceva de genu)

Voi ce credeti ma place si daca da ce ar trebui sa fac?

12 răspunsuri:
| mnbvf a răspuns:

Te place, doar că e copilăros, dar asta e datorită vârstei. Păi spune-i că-l placi și tu și vezi ce se întâmplă.

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Sunt singurul care se uită de bate?

| mnbvf a răspuns (pentru Divy):

Și pe mine mă bătea un coleg la grădiniță pentru că mă plăcea laughing
Cred că așa ne arătăm dragostea când suntem mici. Simțim nevoia ca și celălalt să o simtă laughing

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Eu eram cel care lua bătaie crying

| mnbvf a răspuns (pentru Divy):

E de bine, înseamnă că ai fost iubit la viața ta laughing

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Nu de aia plâng, mă băteau băieții crying

| mnbvf a răspuns (pentru Divy):

Tot iubire e și aia.

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Tedy are pentru tine fructe morcovi, vitamine laughing vreau să fie Tedy în pozăwinking aștept.

| mnbvf a răspuns (pentru Divy):

Avem amândoi 4 litere și se termină ambele cuvinte în y. Ce drăguțț love struck

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Da presupun că aștepți un Miny love struck m-a prins am dat de belea laughing

| mnbvf a răspuns (pentru Divy):

Nu aștept nimic laughing

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Da nici eu nu m-am așteptat la asta laughing