| Cristyan21 a întrebat:

Am o mica problema acum cateva zile am cunoscut o fata si mi-a picat cu "tronc" dar ea nu era din orasul din care eram eu(Nu specific), ea era din Tulcea si mai trecea pe aicea si acuma daca iau 9 cu 8 sau 8 cu 8 la examen ma duc la liceu la Tulcea si imi doresc sa iau ca sa ma duc acolo si din ce am observat eu, ea ma cam placea deoarece cand glumeam radea se comporta frumos imi cam zambea si eu muream cand o vedeam cum imi zambeste, in genul muream de nervi ca nu pot sa o sarut sa zic asa.Si in seara asta a plecat am vazut-o in masina ca eu veneam de la magazin si am vazut-o in masina s-a uitat la mine, am salutat-o dar nu mi-a raspuns in masina era cu sora ei mai mare sa zic, oare de asta nu m-a salutat? Si acuma in genu mor de dorul ei si nu stiu ce sa mai fac.....Am vorbit cu o verisoara de-a ei deaorece ea a stat la verisoara ei 2 zile si voiam sa ii zic sa ii zica numarul meu sau sa imi dea numarul ei ca sa pot sa mai vorbesc cu ea,intrebare:E bine ce faC? Mentionez ca nu vreau sa o sufoc dar incet incet vreau sa ma combin cu ea, intrebare:Sa continui ce am inceput? Nu vreau raspunsuri de gen Intreab-o si gata, vreau un sfat concret sa imi ziceti exact ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Somebodyღ a răspuns:

Daca iti place de ea, cu siguranta se merita sa incerci, ar fi minunat daca vei descoperi ca sentimentul va fi reciproc, dar lucrul asta il vei cunoaste doar incercand happy

| EdiShadow a răspuns:

Frate mi se pare normal sa incerci, ce ai de pierdut? si cum sa o sufoci? Adica daca tie iti place de ea si sentimentul este reciproc nu ai nimic de pierdut. Bafta