| BomBonela a întrebat:

Cum credeti de ce se comporta asa? la mine in liceu este un tip foarte simpatic, comunicam pe net dar in realitate nu, adica merge ma priveste in ochi si atit, adica nu se saluta, el mie imi place foarte mult, acum citeva saptamini in urma imi spunea ca poate sa esim la un suc bla bla bla, ma intreba ce fac de Anul Nou ca poate sa il intalnim impreuna, iar eu i-am spus ca ma voi gindi, si dupa aia nu mi-a mai scris, adica intra la mine pe profil dar nu imi scria, de ce oare? cum sa procedez?

1 răspuns:
| anananana a răspuns:

Poi odata ce tu l`ai respins "Ma mai gandesc " el a inteles ca nu il placi si s`a retras iti dau un sfat : Baga`te cu el in seama cat mai mult la liceu "in realitate", iesiti afara si o sa vezi ca o sa se schimbe :* Bafta