| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

imi cer scuze ca am postat aici dar vreau ajutor (aceasta sectiune fiind mult mai populata)

vreau sa stiu cum fac ca atunci cand imi spal blugii negri sa nu se mai decoloreze, de fapt in general. ce fac ca hainele de culoare neagra sa nu se decoloreze (inalbeasca)

multumesc

3 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Ai grija ce fel si ce tip de material este happy pentru ca nu toate se decoloreaza! cele care sunt de calitate mai slaba in cateva saptamani din negru devin gri rolling on the floor mi so int big grin:* bafta

| lolli_4147 a răspuns:

Inainte de spalare tine-i jumatate de ora in otet.

| Spike189 a răspuns:

Simplu! Foloseste balsam pentru rufe NEGRE!