| LeonardoDiCapra a întrebat:

as dori sa-mi cumpar blugii astia : http://www.hainetari.ro/......ei-3839669 dar nu stiu nici din ce material sunt,adica nu vreau sa se decoloreze la prima spalare!
Ce parere aveti de site si daca ati mai cumparat de pe acest site, hainele sunt din materiale bune?

Răspuns Câştigător
| MyNameIsAnonim a răspuns:

Aaaa...ii stiu nu ti lua ca daca ii speli de 5/6 ori se fac mai albi si se fac urati

2 răspunsuri:
| Revolt666 a răspuns:

Hainetari.ro =| ce nume manelar de site... si blugi verzi ffs? how gay can that be =|. ah si am impresia ca poza e editata

| sabriname08 a răspuns:

Eu imi comand de pe www.vogati.ro au imbracaminte de barbati accesibila