| MiReLfRuMuSeLu a întrebat:

Imi curge din penis un lichid lipicios uneori... oare ce e?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poate fi ori lichid preejaculator, ori chiar spermă, dacă se petrece în somn, după un vis erotic terminat cu un orgasm. Sau după masturbare.

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu-i de bine, ti-a crapat ceva, nu imi dau seama ce e din descrierea ta; oricum, lipeste-l cu leucoplast, prenadez sau lipici la 1 leu care seamana cu mucii!

| darrio2007 a răspuns:

Daca ti se intampla noaptea se numeste polutie nocturna. Ceea ce este normal.

| epurasu a răspuns:

Apare cand intra in erectie?--daca da este absolut normal la toti baietii apare acela este un lichid care lubrefiaza --(se pregateste de munca ) sa-i fie mai usor! happy

| VisionsofaGod a răspuns:

Google exista pentru un motiv. Este un lubrifiant natural secretat de corpul tau. Nu iti face griji. Nu ai nimic.