| Bagaciosul69 a întrebat:

Salut TPU,cand ma sarut cu perietena mea am erectie, pana aici nimic anormal..insa imi curge din penis un lichid incolor si usor lipicios.
Ce este si e normal sa se intample asta?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E normal. E lichid pre-ejaculator.

| RAY a răspuns:

Penisul e pregatit pentru penetrarea vaginala asa ca se elimina ceva pentru a ajuta penetrarea la fel si la fete, e foarte normal penetrarea fara a avea penisul umed ustura e dureros

| corbulalbrosu a răspuns:

Este vorba de asa numitul lichid preejeculator, care este produs de catre glandele bulbouretrale care sunt activate incepand din momentul in care apare excitatia de natura sexuala produsa de sarutarile intretinute. Producerea si eliminarea lichidului respectiv, reprezinta un act reflex absolut normal. Sanatate!

| Adytza09z a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poti ramane insarcinata d la asa ceva.
Un rasp concret.Cunosteţi p cineva?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Adytza09z):

Citeste explicatia oferita in urmatorul raspuns : https://www.tpu.ro/......vaginu-de/

| keenkee a răspuns:

Da, este normal daca ai erectie sa iti curga si acel lichid, adica lichid preejeculator. Incearca sa te controlezi putin si va fi bine happy