| Waffen18 a întrebat:

Imi place de o fata, am incercat sa vorbesc cu ea si chiar vorbeam cu ea in fiecare zi, cand iesea imi spunea : Daca mai esti 10 mai vorbim. Chiar nu se plictisea de mine. Odata era ziua ei de nume si i-am spus : Vroiam sa-ti aduc niste bomboane iar ea a spus : Awww ce dragut! Faza e ca nu am mai vorbit cu ea de vreo luna, pentru ca ma saturasem sa raman fara subiecte de conversatie... Voi ce credeti merita sa-i spun ca o plac? Ea ma place pe mine?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa o luna de zile in care nu i-ai mai dat nici o atentie,nu se stie.
Ajunge insa,sa te vezi din nou cu ea, reactia ei te va lamuri pe loc!
Daca se bucura ca te vede, ii poti spune ca o placi, daca nu, nu!

| AdyAdeluş a răspuns:

Merita sa vb cu ea eu cred ca te place dar daca nu te grabesti s-ar putea sa o pierzi bafta.

| neutrino a răspuns:

Ea inca te asteapta, iar tu continui sa o dezamagesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptete neutrino