| Battlefield96 a întrebat:

Imi place de o fata. cam de 2luni dar avem contacte scurte deoarece ma panichez in jurul ei.totusi i-am spus la telefon ca-mi place de ea, raspunzandumi ca stie. ea mi-a zis ca are prieten dar cea mai buna prietena a ei a zis ca nu si as vrea sa-mi spuneti cum as putea sa ma cuplez cu ea plz?

Răspuns Câştigător
| RoxyLove_5389 a răspuns:

Complicat...daca a mintit ca are prieten cred ca nu te place dar daca totusi veri sa incerci sa vorbesti cu prietena ei sa te laude si sa o faca sa se indragosteasca de tine

2 răspunsuri:
| LoveBlind a răspuns:

Auzi dc nu o intrebi in fata ...la tel e alcevawinking...o poti ruga si pe pr ei sa te ajute.si fai complimente.mrg bafta!

| praluca a răspuns:

Din moment ce ti-a spus ca are prieten desi nu are, nu te vrea.