| AlexAlexu123 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu cum sa i-o spun. Sau ar fi mai bine sa nu ii zic? Ce sa fac sa ma placa si ea? In ultima vreme simt ca nu doar o plac ci poate mai mult deoarece cand nu stau cu ea ma plictisesc foarte tare si as vrea mai mult ca orice sa fiu cu ea. Am mai placut fete si inainte dar nu ca pe ea. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ce simţi până nu e prea târziu, va aprecia sinceritatea ta, crede-mă.

Deci nu rata şansa, probabil că nu va exista şi a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i! mai mult ca sigur, oricum vorba aia: daca nu risti, nu castigi. cine stie poate sentimentul e reciproc! si nu te vei mai plictisilaughing merita sa incerci, serios.

| varcolaccc a răspuns:

Poate asta e iubirea adevarata... Pai trebuie sa ii spui verde in fata ce simți : adica Ii zici tot ce ai spus mai sus ca ai mai placut fete dar nu ca pe ea etc. Adica trebuie sa fi direct si vezi ce se intampla. Succes

| Stefi06 a răspuns:

Spune-i ca o placi, poate ca si ea simte asta pentru tine dar asteapta sa facu tu primul pas..nu te mai inchide in tine, daca nu ii zici o sa iti fie mai greu, mult succes

| AlexAlexu123 explică (pentru Stefi06):

As vrea sa nu stie ca o plac daca sentimentul nu e reciproc...deci alta idee nu ai...plus ca sunt destul de timid la parti de genul asta "a spune verde in fata"