| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata din clasa mea de ceva timp si tot vorbesc cu ea intre pauze si acasa si am vazut ca un coleg a inceput sa vorbeasca cu ea si ca il atinge, pe mine nu ma mai prea baga in seama, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te impaci cu ideea ca fata este atrasa sentimental de acel coleg. Iar in privinta ta se pare ca manifesta doar sentimente de amicitie, de simpla prietenie si nimic mai mult. Pentru formarea un cuplu in mod obligatoriu trebuie sa existe sentimente de atractie reciproca ceea ce se produce intre cei doi. Poti sa incerci si sa speri in continuare dar sansele de reusita sunt minime. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| OrdanKarris a răspuns:

Iti gasesti alta. Niciodata nu se cade pentru un barbat sa faca obsesie dintr-o singura fata/femeie. Tu trebuie sa ai rezerva de minim 5 fete cu care sa duci tratative, minim 5. Nu incerca sa-i faci cadouri. E ca si cum ai cumpara-o si demonstrezi ca nu esti suficient de bun incat trebuie sa compensezi cu cadouri.Cand o fata nu te vrea si nu te place, NEXT!

| costiceacristian200 a răspuns:

Încearcă să îi dai un cadou!

| Faranume1910 a răspuns:

Poate nu e interesată sau îi place de acel baiat sau s-a plictisit de tine.