| anonim_4396 a întrebat:

Bunakissacum ceva timp am intrebat un coleg de la mine din clasa de care imi placea daca vrea sa fie cu mine, dar din pacate mi-a spus ca are prietena de 1 ansad. Dupa ce i-am spus asta incepuse sa se schimbe fata de mine, sa numai vorbeasca cu mine, sa numai se uite la mine si multe alte chestii, insa de vreo 3 saptamani se tot uita la mine, se baga in seama cu mine pe diferite motive, mai pleaca cu mine spre casa.Eu ma port cu indiferenta cu el pentru ca vreau sa il uit straight face. De ce credeti ca s-a schimbat asa dintr-o data avand in vedere ca dupa ce i-am spus ca imi place de el a inceput sa ma ignore total? Ce credeti ca ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate ca intre timp s-a despartit de prietena lui, si probabil te place si acum incearca sa te cucereasca. Dupa parerea mea, astea sunt semne ca tine la tine. Ar trebui sa-l intrebi cum de si-a schimbat asa brusc comportamentul. Si de ce sa-l ignori? Poate ca veti fi impreuna si nu asta e ceea ce-ti doresti?

1 răspuns:
| dyabollick a răspuns:

Ceea ce ai facut tu, nu a fost altceva decat sal atragi mai mult langa tine.pentru mai multe detalii sau sfaturi cautama pe adresa maryy.metka.us este un link personal care te va duce pe site-ul meu personal.aici vei gasi f multe raspunsuri