| MissyFrumy a întrebat:

BUNA! Imi puteti spune si mie cum sa fac un baiat gelos? Imi place de un baiat de la mine din clasa si as vrea sa il fac gelos, dar nu stiu cum. Cele mai m ulte si bune idei primesc FUNDA.Stiu k nu e bine sa-l fac gelos da vreau sa vad daca ma place k unii asa zic. Dar intrebarea e asta: Cum sa-l fac gelos?
Multumesc.

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Tie ti-ar place sa-ti faca si el la fel? Daca DA fa-l gelos dar sa nu plangi cd o sa-ti vina randul

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Vb cu un prieten de al tau sa te ajute la treaba asta, adica sa vb cu el buna iubi; cf iubb? s.a
Va sarutati pe obraz si vezi dupa privire daca devine gelos

| xGloryaax a răspuns:

Pai hai sa-ti dau eu o idee (daca ma ajuti si tu la intrebarile d p pg mea) asa ia frumos un alt baiat cu care esti prietena ca sa stie ce vrei sa faci si pupal pe obraz tinetiva de mana si cand ajungii in fata lui prefate ca il saruti e buze dar nu il saruta si sa vezi ac va sari intre voi doi si daca in ziua aia nu te va saruta sa imi spui mie cutu! (fii cat imi senzuala cu acel baiat )

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Pai cand e si el prin preajma atunci te duci si vb cu altu` da` fa sa se vada ca flirtratzi :d.

sau

roaga un baiat sa te jute sa-l faci gelos big grin

| PosteXD a răspuns:

Incerrca sa umbli cu alti baieti adica sa nu mai stai asa mult cu el si cand iti spune ceva incearca sa pari distraata de altceva incearca sa nu mai socializezi cu el incearca sal ignori intru cuvant.Asa o sa l faci sa te doreasca mai mult.

| motorsportskr a răspuns:

1.incearca sa vb cu alt baiat 2. Tachineazati acel baiat in preajma lui 3.Si daca prietenul tau nu e inca gelos sarutal pe celalalt baiat in fata lui, daca nici asta nu il face gelos ar trebui sa crezi ca nu te iubeste.

| MuzicXqZ a răspuns:

Ii faci avansuri altui baiat si vezi daca se baga el atunci ii place de tine

| HawkEye a răspuns:

1. Pai ca sa il faci gelos poti, pur si simplu, facandu-i avansuri la alt baiat.
2. Sa il bagi in seama mai putin decat o faceai inainte.
3. Sau si mai simplu poti sa ii zici direct ce simpti despre el.