| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu un baiat pe care il plac, el e din alt oras, dar nu mai vorbim asa mult de obicei ca nu mai avem ce vorbi..am vorbit despre muzica( ne place la amandoi rap-ul), am vorbit despre familie, am vorbit despre ceea ce vrem sa ajungem..pff nu mai am idei, imi puteti da idei de subiecte pe care le pot deschide cand vorbesc cu el?puppy dog eyes
funda!

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

DEspre scoala, despre prieteni, hobby-uri, gusturi (mancare), emisiuni/seriale, jocuri.
Numai bine!happy

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Incearca sa afli ce pasiuni are, unde invata. Intreab-al de muzica si filme preferate. Iti garantez ca odata inceput un subiect poti aprofunda de uiti cum trec orele. Intreab-al cam ce il atrage la o fata si dupa aceea tu poti completa vei vedea e chiar foarte usor.Bafta multa

| marycanfly a răspuns:

Propune-i o joaca. Tu pui o intrebare, el raspunde apoi pune el o intrebare si tu raspunzi. Daca vei fi interesata de ceva anume poti dezvolta acea tema. Cu timpul intrebarile sunt tot mai personale si interesante pentru ca baiatul a vazut ca tu esti sincera cu el si iti va raspunde cu aceeasi moneda) Succeswinking