| Faustsc2 a întrebat:

imi place de o fata... si sa trecem direct la subiect, stiu cum sa ii spun ca o plac s.a.m.d, problema este că, este cam timidă, nu prea pot sa vorbesc cu ea deloc, sta destul de departe de unde stau eu, nu ne cunoastem chiar atat de bine, si la scoală e minune daca o văd afară din clasă.Iar după ore, nu este singură niciodată plus că nu intra niciodată pe mess.Chiar nu văd ce aș putea face thinking.

Dacă cineva are vreo idee, ii sunt recunoscător.
Fundă ca de obicei.

1 răspuns:
| Xenya a răspuns:

Poti ruga pe cineva de la ea din clasa sa ii faca cunostinta cu tine iar de aici te descurci tu...