| sweetdreams33 a întrebat:

Maine incepe scoala, si o sa-l vad din nou sad dupa vreo 4 zile pentru ca ne-am intalnit pe afara cand am iesit cu o prietena big grin am si vorbit putin cu el, dar el inca nu stie ca il plac, sunt doar o prietena buna de a lui, pe care o considera de treaba. Nu vreau sa sar pe el si sa-i spun ce simt, as vrea sa ne apropriem mai mult de cat ca prieteni, insa nu prea stiu cum thinking de timida nu sunt chiar timida laughing, mentionez ca am 13 ani si nu vreau sa incepeti cu raspunsuri de genu pregateste-i o seara romantica etc laughing Vreau doar sa stiu cum sa-l fac sa trecem putin mai departe, sa ne intelegem SI MAI BINE, am uitat sa zic ca e in clasa cu mine, merg cu el la scoala si vinbig grin deci stam destul de mult impreuna big grin oricum, multumesc pentru toate raspunsurile kiss O seara frumoasa si succes maine la scoala!

2 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Eu zic ca daca tot sunteti prieteni buni sa ramaneti tot asa.In primul rand la anii vostri, sigur nu v-a tine relatia o viata intreaga si daca ajungeti sa fiti impreuna, cand v-a ve`ti desparti, o sa pierzi si relatia de amicitie pe care o ai cu el.Ramaneti colegi si prieteni, e mai bine asa.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Zici ca esti o fata de la mine din scoala ca si aia i s-a intamplat la fel si inca mai asteapta.
Eu zic sa-i spui cand sunteti singuri ca-l placi si asteapta reactia lui. Dupa aceea totul va veni de la sine.