| FaustSC22 a întrebat:

imi place de-o fata si. sa trecem direct la subiect, stiu cum sa ii spun ca o plac s.a.m.d, problema este ca, nu prea apuc sa vorbesc cu ea, pe mess nu intra deloc, sta foarte departe intr-o zona unde nu cunosc pe nimeni, nu o vad mai niciodata in pauze la scoala, iar cand pleaca de la ore nu este singura niciodata, ce as putea face in cazul asta? pana la urma cred ca ma dau batut, am ramas fara idei, am incercat mai multe lucruri, dar meh. sad

Funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.mai intai poti sa ne spui varsta ta? Daca iti place atat de mult de ea, poti face rost de facebook-ul ei.Mai ales daca ea te cunoaste e si mai bine. Poate se va ivi o data cand este singura sa-i vorbesti.Succes si nu te da batut.Incercarea moarte n-are!happy

Răspuns utilizator avertizat
| karsivan a răspuns:

Nu te da batut asa de usor, macar vezi in ce clasa invata caut-o, du-te dupa ea si incearca, nu se stie daca reusesti din prima dar fetelor cateodata le plac si baietii ceva mai indraznetii, eventual cand o gasesti poti sa-i spui, buna sunt ...cutare, te caut sa-ti spun ca esti cea mai frumoasa fata din lume, dupa care pleci zambind, sunt convinsa ca o sa aiba impact pozitiv asupra ei. Ce fata nu vrea sa auda ca este cea mai frumoasa din lume?!

| GinglindSummer a răspuns:

) situatie asemanatoare cu a mea.Actualul meu iubit e cel mai cascat om din scoala si eu sunt fiica de profabig grin la fel si eu mereu eram cu fetele, colegii ..totul a inceput cu ceea ca el a intrat in vorba si tot asa ne vedeam rar. a venit intr-o zi la pausa si m-a chemat la geam sa vorbim. Si asa a inceput sa vina cit mai des.Stateam pur simplu si vorbeam despre orice! despre tot. Sigur ca daca eu am acceptat sa discut cu el inseamna ca mi-a placut ) deci o sa vezi tu care va fi reactia fetei.In orice caz pentru incurajare iti zic ca am cu scumpul meu deja 3 luni si sunt fericita. ( pe la inceput eu tot ma gindeam cum sa fac ca sa il vad mai des pentru ca intr-adevar nu prea aveam motive ca sa ne vedem dar vezi ca a facut-o el ..si ia reusit)