| LadyTiger a întrebat:

Îmi place de un băiat de ceva timp și nu știu cum săi spun. Nu pot sa ma duc la el și săi spun direct te iubesc. e prea jenant...
In plus el are iubita. Si nu prea cred ca se va despărți de ea pentru mine straight face
Dar azi a venit la mine și m-a invitat sa mergem în parc sa ne ne cunoaștem mai bine. El nici nu știa ca exist pana nu i-a zis fratele meu. Dupa ma condus acasă și ma sărutat pe obraz.
Si apoi a plecat fără sa zică nimic.

Ma iubește sau își bate joc de mine >_<

PS : Scuze dacă vedeți greșeli de gramatica.
PS2 : Am 18 ani și el 20
PS3 : Nu exista PS3

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Chiar daca are iubita, asta nu il face maritat! happy

Tu joaca-ti sansa: cand te mai vezi cu el, intrati putin in noapte cu intalnirea si lasa-ti un nasture in plus deschis la bluza, zambeste-i si apropie-te putin de el sa ii simti emotiile. happy

| LadyTiger explică (pentru grab):

Nu prea as vrea sa fac "stii tu ce".

10 răspunsuri:
| Larisa_3441 a răspuns:

Fii atenta,am o idee. Il inviti tu la o cafenea si stati pana mai tarziu, iar tu sa vorbesti cu el cat poti tu de mult iar cand plecati il chemi :X, si te intorci spre el si il saruti, si te uiti in ochii lui(p.s :ochii nu mint, p.s 2:vezi sa nu iti puna mana pe fund, p.s3: sa ne spui cum a merslaughing)

| LadyTiger explică (pentru Larisa_3441):

Nui amuzant...Mie mi-e frica sa vorbesc și cu prieteni apai cu el >_

| grab a răspuns:

"el are iubita. Si nu prea cred ca se va despărți de ea pentru mine"

De aici am dedus ca esti mai urata si mai fricoasa decat cealalta!

Ce raspuns mai sincer de atat vrei?

| LadyTiger explică (pentru grab):

Nu am vrut sa zic ca o iubește mult și n-ar parasio pentru mine straight face
Sunt impreuna de 2 ani

| grab a răspuns (pentru LadyTiger):

Si tu de ce ai fixatie tocmai pe barbatul alteia?
Nu ti-e teama de karma? happy

Cauta altii, chiar si aici pe TPU gasesti disperati care raspund la posturi copy-paste din Femeia sau Retete-de-Craciun doar-doar prind si ei o gospodina sincera sa ii scape de onanie.

Bafta!

| gingergirl1 a răspuns:

E dragut ca vrea sa va imprieteniti!
Asteapta si tu pana se desparte de prietena lui si gata! (ma rog, daca o sa se desparta laughing

| sayWhaaat a răspuns:

Cu rusinea mori de foame, si e evident ca te plac.

| LadyTiger explică (pentru sayWhaaat):

Unde sunt răspunsurile serioase.