| IubesteEa a întrebat:

Buna de mult imi place de unul de 16 ani si eu am 14 si el ma place, sau ma placea nu stiu sa va zic povestea am auzit de la un prieten ca el ma imbratisa la misto ca isi bate joc de mine, si de fapt era o gluma am crezut m-am dus acasa(am crezut findca o fata i-a zis sa ma pupe si el se ferea si pe 15 vineri ne-am plimbat ne-am tinut de mana, ne-am imbratisat iar la sfarsit ne-am sarutat de 2 ori desi nu eram impreuna si nici nu am fost asa si cand a venit la teren i-am zis sa ma pupe si m-a pupat pe obraz asa dupa i-a zis alta sa ma pupe si a zis ca nu si a plecat sa joace fotbal, apoi mi-a zis fata aia ca si-a cerut scuze ca a zis ca e rusinos si daca vroia ma pupa si i-am zis pe mess si a zis ca nu era faza aia cu rusinosul 1.deci care era motivul? si cand i-am zis ca isi bate joc mi-a zis ca nu ne potrivim ca asa cred eu ca am ajuns la concluzia ca isi bate joc de mine nu inteleg 2.de ce s-a suparat atat de tare? apoi a vorbit colega mea cu el si el i-a zis ca nu si-a batut joc de mine l-a intrebat daca ma place a zis nu ca nu a simtit nimic desi pe mess pe 29 mai mi-a zis ca ma iubeste si i-am zis unui baiat care il cunoaste de mic si a zis ca nu e genul lui sa zica ca nu ma place ca el e timid si ca l-am suparat din cauza ca i-am zis ca isi bate joc de mine ca nu ar face asta niciodata si mi-a zis daca el a zis nu mi-a zis ca nu a vrut sa recunoasca in fata colegei mele si a zis nu 3. voi ce credeti? dupa ce mi-a zis faza sa ramanem prieteni ca nu ne potrivim joi cand am mers la teren se tot uita la mine si statea pe bara si se uita in ochii mei si eu in al lui si era trist se vedea ca ii pare rau si i-am zis ce i-a zis el colegei mele ca m-a enervat si el a zis ca i-a zis ca nu ii plac genul de fete care nu il inteleg (el nu a mai avut relatii pana acum)si care sunt indiferente eu joi nu i-am zis buna nici el nu ma salutat dar cand am plecat mi-a zis pa si nu i-am zis nimic findca cand statea cu mine si colega mea imi venea sa plang si am plecat si eram nervoasa pe ceea ce a zis si i-am trimis mesaj ca mai bine ramanem prieteni si a zis ca trebuie sa comunicam ca nici bine nu ne-am cunoscut si am zis faza aia cu batjocaria si imi pare rau i-am zis de 3 orifindca el e genul care nu si-ar bate joc de o fata mai ales daca nu a avut relatii pana acum 3. ce sa fac? a zis ca o sa ne intalnim sa ne cunoastem si eu i-am zis ok si ca ma schimb pentru el sa fiu cum vrea el si l-am intrebat cum si a zis sa fiu eu 4.adica? 5.cand ne intalnim cum sa ma port adica sa nu il mai imbratisez? el a zis sa o i-au mai usor 6.credeti ca l-am ranit rau daca i-am zis ca isi bate joc de mine? eu i-am zis stii cum mam simtit cand ai zis ce i-ai zis lui colega mea si face el dar eu cum mam simtit 7. ii pare rau? eu cred ca ma mai iubeste findca cand ies afara se uita la mine si 8.de ce vrea sa ne cunoastem mai bine nu sa vrea o relatie cu mine? si mi-a zis demult ca ma place de cand m-a vazut prima oara si pe mess mi-a zis ca spunea ca ma place si i-a zis demult unui baiat ca ma place deci el recunoaste in fata baietilor daca mai simte ceva pentru mine 9. a mintit-o pe prietena mea? eu cred ca da si multi altii mai ales ca prietenul lui care il cunoaste de mic si el de mic este timid a zis ca a zis aia ca nu vrea sa recunoasca.dau funda va rog seriozitate scuze pentru gramatica dar sper sa imi raspundeti am mare nevoie fara misto sa raspundeti pe rand 1, 2!

Răspuns Câştigător
| elenusa12 a răspuns:

1.sigur ii place de tine, daca iai spus chestia cu bataia de joc sigur sa simtit prost pentru ca credea ca il placi si ca nu il crezi in stare de asa ceva, sigur de asta sa si suparat.
2. poate vrea sa te cunoasca intai, apoi relatia.
3.sigur te place dar nu mai vrea experiente de genul in care credeai ca isi bate joc de tine.
4.incearca sa il lasi pe el sa te imbratiseze.
6.da,cred ca l-ai ranit putin daca vrea sa o ia de la 0.
7.nu are de ce sa ii para rau, dar sigur te iubeste mult.
8. vrea sa te cunoasca intai mai bine, apoi relatia.
9.da.
scuze nu prea ese in ordine, sper sa intelegi.
FUNDA?

3 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Elenusa12 de ce crezi ca a mintit-o pe prietena mea?

| elenusa12 a răspuns (pentru IubesteEa):

Chiar nu stiu.nu imi dau seama de ce a mintit-o, poate ca sa iti atraga atentia. FUNDA?

| anonimul325360 a răspuns:

Paraseste-l nu te merita zau