| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutați si pe mine. happy
Este un băiat la noi la scoală. Mi-e cam simpatic... El ma saluta si zâmbește când ma vede. Odată m-a si întrebat ceva, dar total neimportant.
Azi era cu niște prieteni de-ai lui. Si o prietena de-a mea mi-a zis ca după ce m-a salutat se uita foarte insistent la mine... Am mai văzut ca ma mai privește câteodată dar nu i-am acordat importanta privirii.
Nu știu ce sa cred. Voi ce ziceți? Ma place? Chiar dacă nu am prea vorbit? Si cum ar trebui sa procedez? Menționez ca am id-ul lui dar nu am vorbit.

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

Pai vorbeste cu el... spune-i ca ai observat cum te priveste si intreaba-l, daca te place sigur iti va spune si poate o sa iasa ceva.Inceputul este mai greu
succes!

| MoreFun a răspuns (pentru alexutza1183):

Da... Pare ușor. Doar ca nu știu cum sa-i zic. Sunt puțin mai timida in chestii din astea. Plus ca atunci când i-am mai zis unui băiat ca îl plac nu a ieșit chiar bine...

| alexutza1183 a răspuns (pentru MoreFun):

Nu conteaza,pentru un baiat nu trebuie sa iti pierzi increderea in toti sau in tine, fiecare e diferit, Oricum nu ai nimic de pierdut daca ii spui.Ce-o fi o fi!