| Lexyfrumusik12 a întrebat:

Imi place de un baiat.(si el ma place). de la un timp vine la mine la bloc.joi vorbeam cu el si nu stiu de ce s-a suparat si nu mai vrea sa mai vorbeasca cu mine.imi zice de fiecaredata DND treaba. iar el de fapt sta si se joaca pe facebook...ieri nu stiu ce la apucat si mi-a zis,, te iubesc foarte mult doar stii"am vrut sa il intreb dc nu mai vine la mine la bloc (ca el nu a mai venit de vineri)dar nu mi-a raspuns la intrebarea asta. oare dc nu mai vine.si iar a inceput sa nu mai vb cu mine. ajutati-ma voi baieti ca poate stiti despre ce e vorba! VA ROGpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Baiatul,poate in sinea lui este mai timid,ii este rusine chiar daca nu o arata, nu stie ce simti si tu, ii este rusine sa nu se faca de ras.Asa sunt toti baietii.Trimite-i un e-mail sau scrie-i pe mess cand el nu este si nu iti poate spune ca are treaba, si atunci il va citi. Spune-i exact ce simti. JUST DO IT!

1 răspuns:
| Cojeae a răspuns:

Chiar daca el incearcasa para ca nu-l prea intereseaza nu e adevarat ii pasa de tine. Poate ca in prima zi s-a suparat deoarece este gelos. Si el crede ca tu nu il placi ceea ce il descurajeaza