| AndraAndruta2001 a întrebat:

Imi place tare mult de un baiat din clasa si cred ca si el maa place pentru ca se uita la mine in timpul orelor si ma tachineaza aproape in fiecare zi. Ce credeti, ma place?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

E posibil.Glumeste cu el razi, incearca sa-i arati ca il placi. Daca nu se prinde, spune-i! Bafta!

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Este clar ca te place...eu te sfatuiesc sa vorbesti cu el face 2 face si sa ii marturisesti toate sentimentele sau daca esti timida poti vorbi pe messenger cu el facebook.Succes!

| MEIALI a răspuns:

Vorbeste cu el ca sa afli

| DenisaAdelina a răspuns:

Vb cu el poate vrea numa P***d de la tine oh go on

| XxiDontCarexX a răspuns:

Daca si tu il placi, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si vei afla.