| Andreiut96 a întrebat:

A incercat cineva epilarea inghinala la salon, cum este? Am avut o relatie cu o tipa 8 luni si dupa astea 8 luni mi-a mancat zilele. Eram cu ea in dus si a inceput sa-mi spuna ca ar trebui ca zona mea intima sa fie mai paroasa asa ii plac ei barbatii asa ca m-a dat cu bicul mai peste tot si acum ma simt eu inconfortabil de cum arat. Mai nou mi-am facut o noua relatie si suntem impreuna de 2 luni jumate, toate bune si frumoase, ne intelegem foarte bine si stateam si povesteam noi si imi zice ca ar vrea sa facem sex doar ca am ezitat pana acum sa o facem deoarece ma simt oribil de cum arat acolo in zona inghinala din cauza fostei si as vrea sa merg la un salon sa-mi arda tot parul de acolo, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

@Lupica27: Niciunei femei nu ii plac tufisurile, sau sa se zgarie in parul abia crescut. Barbatii ingrijiti se epileaza jos happy

| RAY a răspuns (pentru Miruna333):

Tu te ai epilat pubian la un salon? Mi e mi-ar fi groaza

| Miruna333 a răspuns (pentru RAY):

Normal, sunt fata

| RAY a răspuns (pentru Miruna333):

Banuiesc ca de o doamna

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cât timp plătești tu de ce să îți fie rușine

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat esti proaspat spalat, nu ai de ce sa te simti oribil, dimpotriva, este foarte masculin sa ai un pic de par peste tot.

| Lupică27 a răspuns:

Lipsa exemplelor masculine la noile generatii e covarsitoare...

| AnonimSoul a răspuns:

Frate asta e o problema? ia o foarfeca sau comanda un aparat de tuns. wtf