| FlaviusDinu a întrebat:

Bună ziua! Inainte de menstruatia prietenei mele care a venit si este perfect normala, am avut cu ea sex neprotejat in urma cu 6 zile. Exista vreo posibilitate ca ea sa fie insarcinata?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa o pe Violeta asa i place ei sa latre băgatoare de seama, daca prietenei tale i-a venit menstruatia nu este insarcinată.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat spui ca ai avut sex protejat, este impsoibil sa o lasi gravida, asdar intrebarea ta nu isi are rostul.

| FlaviusDinu explică (pentru Violleta2022):

Neprotejat. Invatati sa cititi atent

| Madaxo97 a răspuns:

Deci acum i-a venit si înainte cu 6 zile sa-i vina ați facut sex? Ca nu se înțelege bine din întrebare. Daca ati facut sex neprotejat cu 6 zile înainte sa ii vină nu cred ca sunt șanse sa mai fie însărcinată, cel mai probabil nu mai era in perioada fertilă. Măcar sa fi ejaculat în afara ei.

| FlaviusDinu explică (pentru Madaxo97):

Da, ai inteles bine intrebarea. Nu am ejaculat deloc

| Madaxo97 a răspuns (pentru FlaviusDinu):

E bine atunci, nu ar trebui sa rămână însărcinată