| CuaMeaiiPasa a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi pentru prima noapte de dragoste?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Deocamdata ai nevoie de informatii clare si serioase legate de sex,prima noapte de dragoste mai poate astepta.
Daca insisti ca esti pregatit,spune-mi ce stii despre lichidul preejaculator, perioada de ovulatie, BTS-uri, mentinerea erectiei, ejaculare prematura si metode de contraceptie.
Si iti voi da cele mai bune sfaturi legate de prima noapte de dragoste.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa fiti capabili sa mergeti pana la capat si, eventual, sa nu murdariti prea tare lenjeria de pat.

| Demonull a răspuns:

Ce pot spune...baftă să o duci "pânălacapăt" happy

Răspuns utilizator avertizat