| CristiPaaul99 a întrebat:

in analizele de sange se vede daca ti.ai inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu se vede. Fiecare analiza de sange are un scop anume, nu ti se fac decat acelea comandate de doctor pentru ca fiecare test costa bani, si nu exista analiza care sa spuna ca ti-ai inceput viata sexuala. Exista analize care iti spun daca esti gravida pentru fete, dar inca odata, nu s-a comandat, nu se face.

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor)) da, ai sangele unei tarfe acum

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se vede prostia de care suferi.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Prin analiza de sange se determina bolile de care suferim.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai luat deja o BTS sau (dacă ești fată) ești însărcinată - e clar că se vede.

| anonimg a răspuns:

Da; este posibil(dar nu obligatoriu) in cazul in care ai o BTS(boala cu transmitere sexuala).

| Hitback a răspuns:

Strict la intrebarea ta: NU.

| NoNameqed a răspuns:

Nu,nu se vede laughing)

| byancaa13 a răspuns:

Nu.