| Yooo_7928 a întrebat:

La analizele periodice se poate vedea daca ti-ai inceput sau nu viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Cred ca faci o confuzie: poate daca ti-ai pierdut virginitatea, ca viata sexuala ti-o incepi atunci cand nu mai esti virgin/a. La ce fel de analize te referi? ca la cel de sange nu se vede, dar la un control ginecologic, da... Sper ca te-am ajutat! Fundita? :*kiss:*

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Nu vad de ce. deoarece nu iti va face control ginecologic

| Andra_3863 a răspuns:

Nu. Asta se poate observa doar la ginecologie. Sau in cazul in care ai capatat vreun BTS. Observarea inceperii vietii sexuale la fete din cate stiu eu tine de ruperea himenului, fapt ce poate fi vazut doar la ginecolog, nu la analize periodice.
Pa-pa si ai grija de tine.
Andra.

| degette_1911 a răspuns:

laughing Nu iese la analize, daca iti face un control si la pasarica atunci vede daca ti-ai inceput sau nu viata sexuala, dar de ce te feresti cati ani ai?

| Stefy200 a răspuns:

Da! Iese la analize!