| anonim_4396 a întrebat:

in primul rand va doresc un an nou fericit plin de bucurii! Am 18 ani, in iunie fac 19. (stupid, dar trebuia sa zic), si sunt inca virgin, motivul pentru care sunt virgin este k mi-am pierdut increderea in mine insumi. La 16 ani m.a invitat o iubita la ea acasa, am vorbit, ne-am sarutat, a inceput sa imi danseze in brate timp de 30 minute. In timpul asta am incercat sa o provoc, sa incepem actul sexual, dar nu m-a lasat, iar in momentul cand a terminat de dansat in poala mea a vrut sa "o violez" dar pur si simplu mi-a murit...am simtit k pica cerul pe mine de rusine, mi-am cerut scuze, a zis ca nu-i nimic. Dar la 2 zile nu mai vorbea cu mine asa cum vorbea inainte, stiu ca e semn de slabiciune sa se intample asta, si probabil de aceea s-a despartit de mine. Mi-am mai pierdut increderea in mine si cand am observat ca penisul meu nu mai creste, la 18 ani masoare max12-13 cm, m-am lasat si de sala, am zis ca nu mai are rost sa pun muschi pe mine daca nu voi satisface niciodata o femeie cu 12-13 cm..sufar mult pe tema asta, sunt momente cand ma inchid in baie si plang ca prostu. Fetele ma baga in seama unele chiar se indragostesc de mine ptk vorbesc foarte dulce si frumos, dar prefer sa ma fac neplacut in fata lor astfel incat sa nu ma mai placa.Am decis sa nu mai am iubita niciodata, sa ma distrez cu prietenii dar sa nu am relatii sexuale niciodata ptk nu poti face nimic cu 12-13 cm.k ma voi face de rusine. Am vrut sa imi spun pasul, sper sa nu ma criticati! Procedez bine?

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Esti nebun? Pierzi asa viata pentru asta? Nu am de ce sa te critic, doar ca o sa te fac prost (asta in simpatie), pentru ca suferi aiurea. Sa fim seriosi, cine a zis ca nu o sa satisfaci o femeie? Ce tu daca iubesti o fata te desparti de ea pentru ca nu are sanii mari? happy Daca o fata te iubeste, CU SIGURANTA, niciodata nu iti va zice nimic, pentru ca oricum nu ai nimic. Daca aveai 2 cm atunci era de speriat, dar eu zic ca dragoste nu tine de marimea p***i.winking Si poti sa fac sex linistit, nu te mai framanta atata, tipa care te-a parasit mai bine se impusca! Eu cred ca tu ai multe calitati, poate prea multe! Dar trebuie sa ai si ceva care sa te faca sa NU fi perfect, asa cum suntem toti! Eu iti garantez ca arati bine, ai un suflet bun si intr-o zi vei fi foarte fericit, o sa gasesti o fata care sa te faca sa te simti barbat, si faza cu lungimea...FITE! happy Vei satisface multe fete daca stii sa fi tandru, dragastos, le satisfaci stai calm! Nu trebuie sa o ai de 30 de cm, ca doar nu esti bolnav, nu?! Ai grija de tine, fii serios!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti trece omule, 12 cm e mult uitate la rigla aia sa vezi ce naiba. E de suferit pe seama lor ca nu merita sa aiba parte de cineva cu suflet si nu prea merge sa iti bazezi increderea in una zilele astea.

| CristinaElena96 a răspuns:

Ce naiba?! Crezi ca conteaza numai marimea?

| neutrino a răspuns:

Ai luat o hotarare inteleapta, nu are rost sa chinuiesti fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Realitate unde esti?! trezeste-te!

| Larisssaa a răspuns:

Bun. Dar ce vrei să faci? Să nu mai iubeşti niciodată, să stai închis în casă ca un obiect e cel mai bine, nu? Ce contează? Sunt şi fete drăguţe ce nu le intereseaza aceste lucruri. Să le iubeşti aşa cum sunt ele este suficient pentru unele fete. Şi ce ai vrea să faci? Să nu mai iubeşti niciodată şi să stai cu prietenii până mori? Să nu iubeşti pe cineva... e imposibil.

| mgtow a răspuns (pentru Larisssaa):

E posibil ca omul sa nu iubeasca daca nu mai vrea, in viata mai gasesti persoane care nu fac sex si mor in singuratate. In momentul de fata nu mai merita lumea asta daca e asa al dracului sa fie iubita.

| Just4Love1 a răspuns (pentru mgtow):

Nu am cum sa nu iubesc, e inevitabil acest sentiment, dar cand te uiti la ceea ce ar fi trebuit sa fie mandria ta masoara 12-13 cm iti vine sa te dai cu capul de pereti, cel mai mult m-a afectat faptul ca m-am facut de rusine, acea noapte trebuia sa fie noaptea mea..nu noaptea de dormit. Decat sa fac sex cu o fata si sa nu dureze nici o relatie pentru ca la un anumit timp o sa conteze si marimea, si sa sufar dupa fiecare..ptk asa sunt eu, daca imi ajungi la suflet nu mai iesi orice ai face..mai bine nu ma mai implic in nimic si asa sufar mai putin. La un moment dat am vrut sa ma sinucid dar m-am razhandit in ultima clipa. Am zis ca viata nu se rezuma doar la iubire si sex, dar acum imi dau seama k trebuia sa o fac.

| mgtow a răspuns (pentru Just4Love1):

Atunci nu te plangi ca ramai singur, acum nu sti ce vrei de la viata dar in viitor ai sa iubesti.

| EddiWeed a răspuns:

Ba nene esti barbat sau femeie ce ***? capu sus curaj fi tare ca piarta si daca ajungi sa faci sex cu o tipa si iti e frica ca nu te tine *** ia o pastila.da nu te lasa descurajat ca ai *** de 13 mergi inainte si treci peste ca esti barbat ..nu?

| Omniscient27 a răspuns:

Salut prietene! Incep cu un off-topic happy
Tin sa precizez ca urmaresc întebarile de pe TPU de mult timp însa nu am simtit nevoia sa-mi fac un cont pana acum.Cand am citit toata aventura ta nu am rezistat sa nu-ti raspund.Omule cum sa incerci sa te sinucizi? Daca faci sex cu o cu.a marimea poate conta, însa daca o faci cu o fata care te iubeste cu adevarat nu cred.12 nu este mica, este chiar marimea medie in Romania. Daca ai ajuns cu fata aia pana în acel moment inseamna ca ai destule calitati.Sunt altii care o au mai mica, sunt urati, saraci si nau nici iubita asa ca asculta la mine:atunci cand ti se pare ca viata ta e naspa gândestete ca a altora este de 1000 de ori mai rea si o sa te simti mai bine.succes la fete si astept sa-ti schimbi mentalitatea.salut

| costelus25 a răspuns:

Nu este bine asa cum procedezi. incearca sa-ti faci o relatie cu o fata si dupa o perioada sa discuti cu ea problemele astea.

| Giulia9015 a răspuns:

Marimea nu conteaza....Important e sa stii ce sa faci cu ea...