| ButelieCuPetrol a întrebat:

In primul rand vreau sa mentionez ca toata adolescentele pomenesc de unu Giastin Bibanu'. Nu stiu cine este acest "individ" de care sunt indragostite aceste pustoaice(urasc termenul de pustoaica). Asa ca, daca sunteti ingaduitori sa imi explicati si mie cine e Giastin asa, v-as fi profund recunoscator. M-am saturat sa-mi tot aud colegele vorbind despre Giastin Bibabnu'.

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Un prunc metrosexual,care are tendinte de a fi gay, cu freza de ani 89, slab si mulau ca o fata happy! Care a innebunit pusoaicele de 11 12 ani happy, bine adevaru e ca le-a placut catorva si restul sti cum ehee hee prosti se iau dupa prostu sefhappy! Spun si ele asa la vrajeala ca le place oh go on, de fapt is niste pitipoance fraere care nu fac nimic toata ziua si trebuie sa isi ocupe si ele timpul cu ceva happy! I hate Giastin Bibanu laughing!

10 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=prmmCg5bKxA el e! il cheama Justin Biber!;)) e blond, cu ochii caprui si canta"!

pun pariu ca esti de undeva de la tara, ca eu unna, il consider cocalar, canta frumos, dar e expirat demult=)) umai tzarancile pot fi innebunite dupa asa ceva!

eu una, zic ca daca inradevar esti pe scula ta, nu ai asemena intrebari nu-ti fa probleme,... asta e trecator la fee. raw e ca nu vad baiatul de langa ele! :p si stiu ca sunt increzute si nesuferite, dar, ...asta e! superficialitatea nu lipseste din niciuna:)) di pacate!

uite aici poze cu el: http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

si sper ca ti-am fost de folos si ai inteles ca important e ca nu sunt fetele potrivite!

si poate te induri sa`mi oferi si fundita ta!:D... cine stie

o seara frumoasa:*

| poliku a răspuns:

Nu am mai auzit de el dar Giastin ma gandesc ca se scrie asta e Justinlaughing

| Rurouni a răspuns:

Giastin e un baietas-fetita de 16-17 ani care ne onoreaza cu abilitatile sale vocale atat de minunate, incat unghiile pe tabla sunt o simfonie de-a lui Mozart. Am fost clara? thinking

| WayToManySuckers a răspuns:

1.Justin Bieber e numele corect
Ca il ironizezi cu Giastin Bibanu` nu o sa ai parte de mai multa simpatie din partea fanelor sale din Romania!
2. E cantaret frate si spre deosebire de tine el nu se duce la fiecare femeie de pe strada sa o **** ( cautati la profilu lui intrebarile sa intelegeti la ce ma refer )

| WayToManySuckers a răspuns:

N-am gustat gluma, spre deosebire de tine, uni de pe aici sunt putin mai destepti decat tine si nu se prind repede!

| soraluisatan a răspuns:

Giastin bibabnu e de fapt justin bieber.e un cantaret din afara si are 17 ani.sunt fete care chiar il venereaza chiar daca eu nu vad nimic frumos la el.

| Anon1mxD a răspuns:

Justin bieber se traduce in romana giastian bibanu! Fonda :X?!

| MariA00 a răspuns:

Pai in primul rand cati ani ai? 7? "Giastin bibanu' cum zici tu, se scrie Justin Bieber si este un cantaret de muzica rock. Are 17 ani si un mare succes in lumea intreaga. Toate adolescentele sunt inebunite dupa Justin (mai putin eu). Sper ca te-am ajutat. Funda?

| ButelieCuPetrol explică:

Le multumesc celor ce si-au dat seama ca faceam "caterinca" de numele acestuia, scriindu-l astefl intentionat(pentru cei ce nu s-au prins).

| Individul_7822 a răspuns:

E numele lui Justin Bieber tradus in romana. E un fatalau pe care toate pustoaicele il adora.