| Kimye12 a întrebat:

vorbesc cu baiatul acela de multa vreme si a venit vorba de primul meu sarut ai acum i-am zis ca nu mai are rost si vreau sa se intample...Mentionez ca am 13 ani si toate colegele mele au avut primul sarut, eu sunt mai timida din fire si nu stiu cum sa-i spun ca chiar vreau sa se intample...Help Me Please...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Păi si ce te opreste, actioneaza, daca asa simti, un sarut este ceva nevinovat frumos, daca mai vine si de la persoana iubita este perfect! Bafta multa!

3 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Lasand la o parte ca un sarut e destul de nevinovat.
Partea cu colegele n-o inteleg. Adica ce importanta are? Daca ar avea la 13 ani prima lor doza de heroina, ar trebui sa o ai si tu? Nu te mai lua dupa lucrurile astea.

| JenniferD a răspuns:

Fiecare lucru la timpul lui, iar daca chiar vrei trebuie sa se intample, nu o fa doar pentru colegele tale (pe care le poti minti in acest caz). timiditatea ne afecteaza pe multi incearca sa pui dragostea inaintea timiditatii si nu exagera (gen sarut frantuzesc care nu e potrivit pentru varsta ta) da-i un sarut delicat dar pe care sa nu-l poata uita. succes!

| Andreeeaa1999 a răspuns:

Inceraca.ce o sa faci cu timiditatea? nu fii asa! incearca si uh un pic libertatea..si toate aventurile..nu fii asa o sa pierzi! fa primul pas..adik acest sarut foarte delicat ..mai laes k e primul cu un baiat pe care il placi cu adevarat! si inceraca sa te faci remarcata, adica cum prietenele tale se dau bine ca iubitii lor saruta excelent te bagi si uh in subiectu asta!