| Boyka234 a întrebat:

In primul rand vreau sa va urez la multi ani tuturor
Si acum vreau sa va spun ce m-a adus aici..deci nu stiu sigur daca e o problema sau daca nu e dar ideea este ca orice fata pe care nu o plac se indragosteste de mine iar fetele de care imi plac mie, nu ma plac ele de exemplu imi place de o fata din acelasi oras cu mine dar nu cred ca ii place de mine deoarece am intrat pe fb sa vorbesc cu ea dar ea nici nu m-a bagat in seama si nu cred ca are prieten dar azi tot am vazut-o cu un baiat se imbratisau dar nu faceau altceva dar problema importanta este ca fetele care imi plac mie nu ma considera pe mine destul de atractiv doar cele care nu imi place...Nu astept ceva sfat sau ceva doar am vrut sa imi spun si eu off-ul nu altceva pentru ca nu cred ca exista rezolvare dar totusi am vrut sa spun ceea ce cred. sad

1 răspuns:
| AliiiArr a răspuns:

Pai ar trebui sa'i arati fetei de care'ti place ca iti pasa. Da'i add pe mess. incearca sa vorbesti mai mult cu ea, sa aflii ce parere are despre tine. Poate ca ea vede ca fetele umbla dupa tine si nu'i place chestia asta, poate ei ii place sa umbii tu dupa ea. Sau poate te stie din vedere si te crede arogant. Sper ca te'am ajutat. La multi ani si tie!