| andra_3143 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat si nu stiu cum sa-i spun l-am cunoscut prin alti baieti cu care ieseam seara pafar. in noaptea acea el m-a chemat la el dar acum chiar imi este foarte ciuda ca nu m-am dus am zis ca nu vreau sa merg ce este furmos afara asa ca eu am stat afara el a intrat inauntru ieri cand l-am vazut am vrut sal cem la mien sau sa-i spun dar s-a intamplat ceva ma cam ignora. a inceput sa vorbeasca cu denisa o prietena de-a mea si astazi am aflat ca s-a bagat cu ea si acum ciar nu stiu ce sa fac acum chiar ca sunt pierduta ea arata mult mai bine ca mine si nu cred ca el ar lasao pentru mine idea e ca nu stiu cum sa-i spun ca-l plac el e genul de baiat mai dur si are putine fite recunosc dar la mine asta nu conteaza. ajutati-ma va rog cu un sfat ceva orice.

4 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

I-ai cam ranit orgoliul happy si din moment ce nu te-ai dus(cand te-a chemat) poate sa te faca geloasa s-a bagat cu denisa.asteapta cateva zile si daca tot te ignora si ramane cu denisa NU MAI AI NICI-O SANSA.

| crackk a răspuns:

Eu zic sa il lasi sa-si vada de ale lui, din ce ne-ai povestit aici nu e prea ok tipul. Nu mertia, cauta ceva mai bun tongue

| andra_3143 explică (pentru crackk):

E bine de stiut...big grinlaughing
oricum mersi baieti

| crackk a răspuns (pentru andra_3143):

Ma bucur ca te-am putut ajuta ^_^