| Annnonim12 a întrebat:

In seara asta ar trebui sa ies in club cu o fata. Ea are 16 ani si eu 15 si e ziua ei de nume. Doar ca noi nu am mai vorbit de ceva timp. Eu stau la Bucuresti si sunt venit la tara acum... Nu stiu cum sa o abordez si ce sa fac. Ea e destul de timida si draguta, dar si eu sunt timid si chiar nu stiu ce sa fac. Ce sa vorbesc cu ea? Cum sa ma comport cu ea? Sa ii cumpar ceva? Va rog mult, dati-mi un sfat! Dau FUNDA daca iese treaba buna! Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Timida, timida, dar merge cu tine in club, de ziua ei! Abordeaz-o cu o cutie (buna) de bomboane din ciocolata.

| Annnonim12 explică (pentru neutrino):

Aici ai zis-o bine...

| neutrino a răspuns (pentru Annnonim12):

Asa este, din cand in cand mai zic si eu ceva bine...

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Fii prietenos, atent la ceea ce spune, fa glume. Cumpara-i un buchet de flori, de preferat trandafiri rosii, fii tu insuti, daca te place, te va place asa cum eti, nu o alta fata a ta. happy Bafta!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da cumpara i o floare. Pai fa conversatie dansati, ce faci de obicei in club.

| IMPLICAT a răspuns:

Un sfat? Nu te duce in club, in rest va fi frumos.