| Stefan23k23 a întrebat:

in timpul actului sexual cine este mai satisfacut? Barbatul sau femeia?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Bărbatul, femeia se satisface mai greu.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Femeia! Se gândeşte numai la păsărica ei!
Cum să îşi menţină gaura plină, de aia după ce o fută barbatu ea se plânge... -hai că ai făcut şi tu ce ai putut... Sau se duce la vecinu pentru continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt satisfacuti

| iar99Teo a răspuns:

Exista studii care releva faptul ca femeia ar resimti mai intens si pe o durata putin mai mare placerea orgasmului. Insa tin sa subliniez aici faptul ca procentul femeilor care ajung la orgasm este de aproximativ 30%! Comunicarea si sinceritatea este cheia succesului in atingerea placerii si satisfacerea pentru ambele sexe.

| beepbeeplettuce a răspuns:

Verifica.