| Dianamsr a întrebat:

Deci ce inseamna cand barbatul inchide ochii in timpul actului sexual? Se gandeste la alta?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Daca atunci cand faceti sex, tu observi ca el tine sau nu ochii inchisi, atunci, cand te uiti in ochii lui (fara a face sex) te gandesti daca are erectie?
Nu cumva te abati de la subiect, in loc sa acorzi atentia cuvenita momentului?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau poate vrea sa savureze momentul alaturi de tine, la asta nu te ai gîndit? Cel mai bine intreaba l pe el.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU poate fi exclusa o asemenea ipoteza. laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Poate da, poate nu. Intreaba-l si vei afla. laughing

| Marius22222222222 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Mademoiselle cosmina ce nu stii nu te poate rani

Răspuns utilizator avertizat
| Katie1356 a răspuns:

Poate oboseste sa clipeasca atat si prefera sa tina ochii inchisi.

| Una222 a răspuns:

Daca e sexu oral inseamna ca in el zbiara de Placere. Restu nu stiu...

| Paul754880338 a răspuns (pentru Una222):

Nici nu stii cata dreptate ai! Te-as intreba de unde atata adevar

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Paul754880338):

Cred ca stie de la mama ta

| Paul754880338 a răspuns (pentru Una222):

Perfect adevarat! Ce raspuns sincer!