| vladut_2434 a întrebat:

intrebarea asta e cam jenanta... in ultimu timp in viata mea a aparut o fata si e singura pe care nu stiu sa o abordez direct nu merge. alt mod ea e cam baietoaica are ochi albastri si multe altele dati-mi si mie niste replici de agatat laughing sau spuneti-mi cum sa o abordez

Răspuns Câştigător
| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Cel mai simplu ar fi să îţi scoţi la iveală simţul umorului. Fi foarte atent la ce fel de glume îi plac ei. Fi natural. Mai fă-i complimente când ai ocazia. Ia-o în braţe "din greşeală". Fi foarte atent la ce îi place ei şi încearcă pe cât posibil să îi oferi.

2 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Tocmai daca zici ca ii baietoaica... gandeste-te ce ti-ar placea tie ea sa iti faca si fai tu ei, ai putea fi suprins ce bine iese!
Bafta!

| AissataElena a răspuns:

Replici:
-Esti din frumusani? Te-a durut cand ai caut?
-Ai o harta ca m-am ratacit in ochii tai!?
-etc
Succes!