| Dragosdoar a întrebat:

Intrebarea mea este pentru baieti chiar si pentru cei care tind spre tandemuri mgtow.
https://www.youtube.com/watch?v=jI02MYwwUzM
Ce parere aveti despre mesajul lui?

7 răspunsuri:
| ChrisRo a răspuns:

E aiurea. Poti sa iti iei o urata care aduce cu sine un bagaj plin de frustrari, complexe de inferioritate, demoni si alte nebuneli.

| Endoryus a răspuns:

De parca una urata nu ar fi in stare sa insele sau sa aiba un caracter jegos care sa te faca sa vrei sa mori mai bine singur.

| Dragosdoar explică (pentru ChrisRo):

Nu m-am referit la feministe.Nu ti s-a intamplat de multe ori ca o fata uratica.grasuta sa-ti fie pe plac mai mult de o printesa cu chip de inger? Mie mule fete frumoase mi se pare foarte ignoranten vrei sa pornesti o discutie pur si simplu normala cu ele,nu sa le abordezi si baga ochii in telefon. pai ce atitudine e asta? Eu cu astfel de femeie nu vreau sa am de-a face in viata, nici pentru o aventura. Esti o femeie, trebuie sa ai o atitudine pozitiva cu un om cand te vede, sa fii fericita si deschisa, nu sa bagi ochii in telefon si sa ignori tot ce e in jurul tau. Numai zic de orgoliu si mandrie, ca nu le scoti din mocirla cat ar fi ele de date prin facultate si invatate.

| ChrisRo a răspuns (pentru Dragosdoar):

Pai ce spui tu acolo reprezinta comportamentul de respingere, etalat de orice femelă umana atunci cand îi displace un mascul uman.

| Dragosdoar explică (pentru ChrisRo):

Nu stiam ca instinctele au luat locul educatiei si bunului simt.

| ChrisRo a răspuns (pentru Dragosdoar):

Instinctul face parte din natura noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videoclipul nu are nici o legatura cu mgtow. Is de acord cu ce canta acolo, dar sa nu uitam frumusetea tine de ochiul privitorului.