| Mak123 a întrebat:

Salut TPU
Iubesc o fata si ea la fel pe mine, dar ea nu doreste(dorea) ca sa stie cineva fiindca apar birfe... Ea este singura din scoala pe care o plac( i-am si spus asta)
Am avut recent primul sarut cu ea. A doua zi ea deja nu mai dorea sa vorbeasca si a spus ca o sa fim doar prieteni fiindca parintii ei au aflat.
Dar eu inca o iubesc si nu stiu ce sa fac.
Cum sa actionez mai departe?
Cum sa o fac sa ma ierte? (din cate am inteles, e vina mea)
Va rog ajutati-ma, nu vreau sa se incheie asa!

Răspuns Câştigător
| ariana8228 a răspuns:

Cereti scuze, si spune-i ca nu o sa se mai repete, incearca sa fi convingator, incearca sa ii arati cat de importanta este ea pentru tine. Sigur te va ierta...
Scucces... laughing

| Mak123 explică (pentru ariana8228):

Voi incerca, doar ca nu vrea sa ma asculte...sad

| Mak123 explică (pentru ariana8228):

Mersi a functionat!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De ce crezi ca este vina ta? Tu ai fost acela care a anuntat parintii ca v-ati sarutat? Continua sa tii legatura cu ea si poate accepta o relatie, in continuare, cu tine.

| cartofil a răspuns:

Deci ba coie tu trebuie sa o FHRITP