| Strong156 a întrebat:

Am o problema mai grava, colega mea care imi spune ca am prea mult tupeu a zis ca vrea sa puna e fetepe din a8a sa ma bata, nu mi-a zis mie logic, i-a spus prietenei mele vare are foarte mare incredere in ea dar nu asta e adevarata problema. Fratele meu e foarte suparat pe mine pentru ca a aflat ca am fumat si imi este frica sa nu ma lase singura atunci, pentru ca eu fara el as fi avut o groaza de probleme asa ca, trebuie sa ma ierte cat mai repede, daca ma iarta o sa ma duc in aceea zi la scoala, tovlcmai pentru tupeul pe care il am o sa vin fara frica dar o sa vin cu fratele meu, dar trebuie sa ma ierte, o sa vorbeasca prietena mea cu el si sa ii explice situatia. Deci vreau sa ma ajutati cum sa vorbesc cu el ca sa ma ierte si ce sa fac in ziua aia. Dau funditaaa :*

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Spune-i problema pe care o ai. Spune-i si de fata asta ca a pus pe cineva sa te bata si ca ai nevoie de ajutorul lui. Nu cred ca nu o sa te ajute. Tine la tine asta e clar, atata timp cat te-a ajutat. Chiar daca nu te iarta acum, eu cred ca o sa te ajute in ziua respectiva.
Iti poti cere iertare din nou. Spune-i ca intelegi daca are nevoie de mai mult timp sa te ierte si ca o sa incerci sa ii demonstrezi prin fapte ca il apreciezi si ca incerci sa te schimbi.Iar apoi ii poti spune ca ai nevoie de el sa te ajute in privinta asta, chiar nu cred ca o sa te lase balta.

| GirlLăvHell a răspuns:

Stai linistita... dupa cum scrii nu prea treci pe la scoala, deci n'are ce sa-ti facahee hee

| Strong156 explică (pentru GirlLăvHell):

Scuze eram pe telefon si nu scriam um trebuiebatting eyelashes

| 7uPCR7 a răspuns:

Pai roga-te mult de el dar nu prea mult k dupa se enerveaza mai rau pe tine. spune-i ca nu sti ce a fost in capul tau atunci si ca nu se va mai repeta si fi draguta in acelasi timp! funda?

| BornToDie9108 a răspuns:

Promite-i că nu vei mai fuma şi tine-te de promisiune. Şi scapă de obiceiurile mai puţin plăcute.