| Dailanitus a întrebat:

Iubita mea mi-a spus ca ea nu simte mai nimic in timpul sexului. Ca are unele momente cand simte, dar in rest doar de o doare. A mai avut doar un partener inainte mea, si a spus ca la fel a fost si cu el, doar ca nu o durea asa tare. Si mi-a spus ca o face pentru mine, si ca doar in unele momente simte nevoia. Se relaxeaza cam greu, si mi-a luat ceva timp pana sa imi dau seama cum sa o excit, nu se excita usor, mi-a zis ca nici ea nu prea stie ce o excita, dar am observat ca un pahar de vin o ajuta sa se relaxeze. Cand sta ea deasupra, si dau mai tare, mi-a spus ca simte o durere pe coloana in sus, si ma opresc, doar in pozitia misionarul putem mai bine, da in pozitia asta ma termin mai repede. I-am spus sa incercam si alte pozitii, gen pe la spate si nu a vrut, ba chair s-a suparat si mi-a spus ca aia nu inseamna dragoste, ci sex, si ca nu e ca fetele cu care am mai fost pana acum. Ce sfaturi mi-ati da? Vreau sa o fac sa simta si ea acea placere, nici ea nu prea stie multe despre ce ii place, mi-a spus ca ii place in anumite momente cand simte o presiune. Si nu ii place cand o sarut pe sfarcuri, etc, zice la fel ca nu simte nimic, ca o gadila, cum de altfel zice si la sexul oral, acolo insa simtind si ceva placere. Voi ce spuneti, niste sfaturi care m-ar putea ajuta?

3 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Serios? poate nu e atrasa de tine...:/

| Alicezzz a răspuns:

Eu cred ca ea trebuie sa fie mai relaxata si sa se detaseze de toate gandurile. Daca nici asa nu merge, poate este cazul sa mearga la un medic sa vada ce se intampla cu ea, poate sa fie ceva medical ginecologic sau psihogic.
http://www.unica.ro/......-5295.html

Răspuns utilizator avertizat