| Dailanitus a întrebat:

Iubita mea mi-a spus ca ea nu simte mai nimic in timpul sexului. Ca are unele momente cand simte, dar in rest doar de o doare. A mai avut doar un partener inainte mea, si a spus ca la fel a fost si cu el, doar ca nu o durea asa tare. Si mi-a spus ca o face pentru mine, si ca doar in unele momente simte nevoia. Se relaxeaza cam greu, si mi-a luat ceva timp pana sa imi dau seama cum sa o excit, nu se excita usor, mi-a zis ca nici ea nu prea stie ce o excita, dar am observat ca un pahar de vin o ajuta sa se relaxeze. Cand sta ea deasupra, si dau mai tare, mi-a spus ca simte o durere pe coloana in sus, si ma opresc, doar in pozitia misionarul putem mai bine, da in pozitia asta ma termin mai repede. I-am spus sa incercam si alte pozitii, gen pe la spate si nu a vrut, ba chair s-a suparat si mi-a spus ca aia nu inseamna dragoste, ci sex, si ca nu e ca fetele cu care am mai fost pana acum. Ce sfaturi mi-ati da? Vreau sa o fac sa simta si ea acea placere, nici ea nu prea stie multe despre ce ii place, mi-a spus ca ii place in anumite momente cand simte o presiune.Voi ce spuneti, niste sfaturi care m-ar putea ajuta?

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Problema e la ea nu la tine. Nu vrea sa se relaxeze, probabil ca fost crescuta cu ideea ca sexul e imoral, poate are si ceva probleme medicale. Ar fi bine sa consulte un psiholog, altfel o sa poti tu sa-i faci orice ca ea tot nu va simti placere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incercati sa aveti si alte pozitii, uite aici:
http://www.eva.ro/......15097.html
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va sugerez cu drag niste cursuri despre arta de a face dragoste. cum sunt greu de gasit pe la noi, priviti documentare care ajuta. filmulete erotice explicative. gasiti pe net. toata povestea tine de psihic, de moment. treaba cu durerea pe spate de consultat un medic.succes.

| frumusyka334 a răspuns:

Ea nu se excita suficient asta e problema ei tu trebuie sa ai rabdare si sa o exciti mult pana vei reusi sa nu ma poata ea sa reziste doar atunci va simti placearea adevarata incearca toate metodele incearca sa afli tot ce i place si punele in practica totusi cred ca ar trebuie sa mearga si ea la un doctor poate ar freo rana sau ceva ar fi bine sa mearga si la un doctor explica-i si in timpu actulu sexual excito in permanenta sarut-o peste tot mangaio fi tandru... sper sa te ajutewinking incearca orice i place ei ce o excita cel mai tarewinking Bafta