| zgubaru a întrebat:

Hey TPU,sunt nou pe aici si am o intrebare. Cand merg cu iubita in oras,parc etc. vreau sa o pup indelung,sa o sarut pasional,sa ii pun mana pe unde nu prea ii voie >: Si as vrea sa va intreb cum sa fac sa ma lase sa o sarut indelung, sau as putea sa o ling pe buze sau ceva de genu? Mersi anticipat :*

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa ii pui mana pe undeva in public? Faceti asta undeva acasa.Nu in public.Da-mi adresa ei si am sa-ti arat cum se face totul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe care buze?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ar fi ciudat sa lingi o fata pe buze in public.
cred ca cel mai bine ar functiona daca ai lua-o prin surprindere:"o apuci de barbie si o saruti"

| NH4OH a răspuns:

În public? Fetele urăsc asta cel mai TARE.
Dacă vrei să vă futeți, alegeți un dormitor.

| Demon_Neon_1976 a răspuns:

Deci tie dragul meu iti place sa lingi, ce crezi ca e inghetata?