| pisikutza123 a întrebat:

lichidul cel alb care se secreta din vagin, cica este normal, dar la mine e brinzos, de ce, dau funda, merci

Răspuns Câştigător
| plictiseala12 a răspuns:

Sincer depinde de persoana dar de obicei majoritatea persoanelor il au alb dar daca al ai branzos poate fii normal sau poate ai luat o bacterie mergi la ginecologwinking

2 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Nu este normal sa fie branzos.probabil ai luat o micoza sau vreo BTS.mergi la ginecolog si iti va da sa urmezi un tratament. pupici

| SSSOMG a răspuns:

Probabil ai candidahappy nu te speria. ia de la farmacie Flucovim 150 mg si o sa iti treaca happy