| IkerCasillas916 a întrebat:

SALUT TPU!
m-am apucat de rap si sambata scot prima piesa, dar am nevoie de un nume de scena urgent! Ma cheama Dragos dar nu am gasit nimic bun, nimic ce are legatura cu mine sau cu ce mi place mi se fac. imi place fotbalul, rapul, gamingul. m-am gandit la Morfina, Morfina Lirica, Drazilla,... chiar nu stiu. vreau sa sune bine. Cel mai bun raspuns cu cele mai multe nume va primi funda + vot!

SCUZATI CATEGORIA, DAR VREAU UN RASPUNS URGENT!
multumesc happy :*

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dar iti poti folosi numele. Eu daca iti dau tie un nume, trebuie sa platesti pentru el. Semnam contract si toate bune. Daca nu imi place ce canti iti iau numele si dreptul de a-l folosi. Foloseste-ti numele pentru ca nu mai suntem in anii '80-'90.

| Dopamină a răspuns:

Nu ai vreo porecla?
P.S Nu-mi fura numele laughing