| LoveYourLifeDelly a întrebat:

Ce nume sa`mi pun la facebook daca ma cheama Delia... Chiar nu mai stiu thinking. Nu vreau raspunsuri urate. Multumes si apropo cel mai bun raspuns ia FUNDA love struck! Scuzati categoria happy

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Delia love struck sau DeliaDelia
Ceva simplu..nu trebuie sa ai ca pe hi5 nume de genul DeliaBombonicaTa sau DellySexoasa big grin

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| LoveYourLifeDelly explică (pentru pwp):

Nu ai de ce kiss O meritai! happy

| ZoeyMe a răspuns:

Delma laughing

Glumesc.Asa ma cheama si pe mine si cineva enervant imi zice asa. Puneti mai bine numele intreg.

| Caroline07Forbes a răspuns:

DellyLove_u
MyFaceDellyBook
LoveFacedellybook
Delia (numele de familie)
DellyLove_mine*:*:

| Maiiiaaa a răspuns (pentru Caroline07Forbes):

Hi5 nu mai e la moda.oh go on Numai pe hi5 ce ne puneam nume din-astea( cu exceptia numelui complet), dupa cum zice si ''pup''.

| Maiiiaaa a răspuns (pentru Caroline07Forbes):

Hi5 nu mai e la moda.oh go on Numai pe hi5 ce ne puneam nume din-astea( cu exceptia numelui complet)

| Maiiiaaa a răspuns:

Daca mai ai un prenume, pune Delia si prenumele respectiv, sau invers. Depinde care iti place mai mult. Sau thinking, Delia si porecla ( Asta daca iti place). Bafta!

| fuckeveryone a răspuns:

Lya :] de la Delia happy
Eu am Byanca Biaa, tu poti sa-ti pui Delia Lya big grin