| Miolaa a întrebat:

M-am despartit de un baiat acum 2 saptamani..si faza ii ca imi place foarte mult de el si as vrea sa fiu din nou cu el nu cred ca mai am sanse cu el deoarece nu cred ca ma mai place dar eu il plac enorm de mult oare sa ii scriu un mesaj lui? daca da, ce mesaj sa ii scriu? ceva de genu un mesaj dar nu ne dragoste imi ziceti plz daca ar fi bine sa il mai astept si daca sa mai vb cu el prin mesaje!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cat timp ai stat cu el.Si ce varsta ai? Daca ati stat 3 sapt si ai 15 ani stai linistita sunt baieti o groaza si o sa ai de unde alege.O sa se schimbe pe parcurs daca acum iti place de el.Esti tanara.Succes!

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Ce mesaj?
Eu sunt genu mai scurt si la obiectwinking i-as zice :
Ce faci SEFU MEU, ai chef sa iti fac o m. e? [ uniunea europeanawinking ].
Nu are cum sa refuzewinking
Cert e ca trebuie sa se lase cu un sixty ninewinking sa iesi si tu in castig cum ar veni laughing si dupa urmeaza o impacarewinking